Vendosni fjalën kyçe....

I prekur nga sëmundja e rëndë, 49-vjeçari kërkon ndihmë për kurim


 

Arjan Serveti 49-vjeç, baba i tre fëmijëve, është diagnostikuar me tumor dhe për kurimin e tij kërkohet trajtim mjekësor më i avancuar jashtë vendit.

Trajtimi mjekësor jashtë vendit është i kushtueshëm dhe familjarët bëjnë thirrje për ndihmë për të bërë të mundur dërgimin e tij në një spital të huaj.

Linku i mëposhtëm ku mund të dhurohen kontribute:

https://www.gofundme.com/f/eaeaf4-cancerous-tumor