Vendosni fjalën kyçe....

Rama mbledh nesër kryesinë e Partisë Socialiste


Kryeministri Rama pritet të mbledhë nesër në mëngjes kryesinë e Partisë Socialiste.

Mbledhja pritet të nisën në orën 09:00 të mëngjesit në selinë rozë dhe vjen një ditë pas mbledhjes së qeverisë në Golem.

Gjatë mbledhjes së sotme, kreu i qeverisë mësohet se ka kritikuar disa ministra e kryebashkiakë duke u kërkuar më shumë përfshirje për të përballuar pasojat e tërmetit të 26 nëntorit.