Vendosni fjalën kyçe....

Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Muriqan, humb jetën një person


Një aksident i rëndë ka nddhur në rrugën Shkodër-Muriqan.

Një person ka humbur jetën pasi teksa drejtonte një motor ka humbur drejtimin dhe është përplasur me një makinë.

Viktima është identifikuar si Lin Dedaj.