Vendosni fjalën kyçe....

Zbulohen fanelat e Juventusit për sezonin e ardhshëm (Fotot)


Janë zbuluar fanelat që do mbajë Juventusi sezonin që vjen.

Fanela e parë do jetë bardhezi që ngjason me atë që kanë mbajtur klubi italianë në vitet e para të historisë së tij

Fanela e dytë do jetë ngjyrë blu, kurse e treta një përzierje mes portokallisë dhe të zezës.