Vendosni fjalën kyçe....

Meta: Disa diplomatë janë bërë leckat e Edi Ramës


Kreu i Shtetit Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë gjatë emisionit “Open” në Top Channel, duke thënë se disa diplomatë të huaj në vendin tonë janë bërë “lecka” të Edi Ramës.

Më tej Presidenti shtoi se diplomatët janë bërë palë me kryeministrin dhe ai i përdor për të kapur të gjitha institucionet.

Janë disa diplomatë që janë bërë leckat e Edi Ramës. Janë bërë palë me Kryeministrin. Nxjerr këta për të kapur të gjitha institucionet”-deklaroi Meta.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *