Vendosni fjalën kyçe....

Ardian Mema drejt largimit, kandidatët për drejtimin e Tiranës


Ardian Mema i ka pozitat e lëkundura në stolin e Tiranës.

Presidenti Refik Halili ka zgjidhur kontratën me trajnerin pas 3 ndeshjeve radhazi pa fitore dhe pritet vetëm zyrtarizimi nga klubi.

Për të zëvendësuar Ardian Memën, drejtuesit e klubit po mendojnë për Bledar Devollin dhe Julian Ahmatajn.