Vendosni fjalën kyçe....

Roma dhe Man.United bëjnë detyrën, rezultatet e 12 sfidave të dyta në Europa League


Kanë përfunduar 12 sfidat e fundit të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat.

Befasuese është humbja me rezultatin e thellë 4-0 e Borussia Monchengladbach përballë skuadrës modeste nga Austria, Wolfsberger.

Fitore të rëndësishme mori Roma që mposhti 4-0 skuadrën e Basaksehirit, ndërsa edhe Manchester United fitoi me rezultatin e lehtë 1-0 përballë FC Astanas.