Vendosni fjalën kyçe....

Aksident i rëndë në Lushnjë, humb jetën 29-vjeçari e plagoset bashkëudhëtari


Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë ku ka humbur jetën 29-vjeçar, banues në Kolonjë.

Mjeti me të cilin udhëtonte viktima me iniciale A.V., ka dalë nga rrufa dhe si pasojë ka humbur jetën i riu ndërsa ka mbetur i plagosur bashkëudhëtari, 42-vjeçari me iniciale D.K.

Nuk dihet ende dinamika e ngjarjes por dyshohet se shkak është bërë shpejtësia e madhe me të cilën udhëtonin 2 personat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *