Vendosni fjalën kyçe....

Miley Cyrus ndez Prishtinën, këndon me fansat shqiptarë hitet e saj më të mira (VIDEO)


Këngëtarja e famshme amerikane Miley Cyrus ndezi skenën e “Sunny Hill Festival” në Prishtinë. Fansat shqiptarë kënduan sëbasdhku me yllin e popit disa prej hiteve të saj më të pëlqyer, duke përfshirë dhe “Wrecking Ball”.

Miley ishte veshur me të zeza, ndërsa ka publikuar edhe disa foto të veshjes së saj në “Instagram”. Para festivalit, ajo publikoi edhe disa video nga pronat në skenën e “Sunny Hill Festival”.

 

View this post on Instagram

 

Honored to play tonight @sunnyhillfestival and get to party w my friend @dualipa 🖤 Leggggoooo Kosovo!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Por as nga shfaqja e mbrëmshme nuk jemi privuar, pas Dua Lipa ka menduar për të gjitha. Ndërsa shijonte persormancën e Miley-t, Dua publikoi disa video të saj në “Instagram”.

Në konferencën e djeshme për shtyp, Dua zbuloi se Miley ka dhuruar 25 mijë dollarë për bamirësi në Kosovë.