Vendosni fjalën kyçe....

Bild nxjerr përgjimet e reja, shefi i policisë flet me Bekim Krashin, flasin edhe me Gjiknurin në telefon


Gazeta gjermane Bild ka publikuar përgjimet e reja , ku dëgjohet Bekim Krashi dhe shefi i policisë Dibër që flasin se si do marrin votat.

“Një shef policie që bën një plan për manipulimin e zgjedhjeve dhe që pas kësaj flet me një ministër. Një ministër që komunikon me një mafioz”. kështu paralajmëron Gazetari i Bild Peter Tiede përgjimet e reja që do të publikohen së shpejti.

Vijon…