Vendosni fjalën kyçe....

“Rama flet me vete, pavarësisht kërcënimeve ndaj administratës populli e ka braktisur” – (Video)


Ish-deputeti i PD-së, Salianji, ka publikuar një video duke thënë se Maliqi, ashtu si Korça e Devolli e braktisën Edi Ramën në takimin e tij elektoral.

“Rama flet me vete! Pavarësisht kërcenimeve ndaj administratës populli e ka braktisur, karriget bosh me momentin që flet Rama në Maliq! Braktisja e Edi Ramës në Maliq, njësoj si në Korçë dhe Devoll. Urdhrat partiake dhe kercenimet me largime nga puna, nuk po bëjnë punë dhe karriget mbeten bosh.” – shkruan ai në faqen e tij.