Vendosni fjalën kyçe....

Merret vendimi, protesta e ardhshme të shtunën më 8 qershor


Protesta e ardhshme e opozitës është caktuar për në datën 8 qershor. Vendimi ëshë marrë pas mbledhjes urgjente të thirrur nga kreu i PD-së, Basha.

Protesta do nisë si sot në orën 19:00 ndërsa Basha paralajmëroi se kësaj radhë atë do e udhëheqë populli pasi koha e fjalëve ka marrë fund.

Më herët Basha i falenderoi qytetarëtpër vendosmërinë dhe mbështetjen ndërsa theksoi se ora e fundit qeverisjes kriminale të Ramës ka ardhur.