Vendosni fjalën kyçe....

Shkel gazin në vend të frenave, babai përplas për vdekje vajzën 7-vjeçe


Një baba në Turqi ka aksidentuar për vdekje vajzën e tij 7-vjeçare në Hatay të Turqisë. Sikurse shkruan internethaber.com, burri shtypi gazin në vend të frenave kur po parkonte makinën në oborrin e shtëpisë së tij, duke përplasur vogëlushen.

Pavarësisht ndërhyrjes së ndihmës së shpejtë në vendngjarje, fëmija i identifikuar si Melisa. O nuk mundi t’ë mbijetonte.

Autoritetet turke kanë ndaluar babanë e 7-vjeçares dhe një ekip ka nisur hetimet për aksidentin.