Vendosni fjalën kyçe....

Vetëplagoset me armë një 77-vjeçar në Lezhë


Një 77-vjeçar është vetë plagosur me armë gjahu në oborrin e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gajush të Lezhës rreth orës 21:10.

Sipas policisë, personi i plagosur me iniciale P.I ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.