Vendosni fjalën kyçe....

Spiropali pëlqen engledisjen me Rudina Hajdarin se opozitën e bashkuar


Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, deklaroi në emisionin “Open” se debati me “opozitën e re” në Parlament është më i mirë se ai me opozitën e Lulzim Bashës.

Duke iu përgjigjur Henri Çilit, i cili deklaroi se opozita e vërtetë nuk është në Parlament, por jashtë tij, Spiropali tha se më mirë Murrizi sesa boja e Bashës.

“Më mirë engledisje me Murrizin dhe Rudina Hajdarin sesa me bojatisjen e Bashës”-deklaroi Spiropali.