Vendosni fjalën kyçe....

Kukësi dhe Partizani ndahen në paqe


Ka përfunduar në barazim 1-1 sfida kryesore e në Superligë mes Kukësit dhe partizanit e zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Kukësi kërkonte të merrte një fitore me qëllim që të afrohej më tepër me Partizanin kryesues.

Ndërsa duket se ky rezultat i leverdis më shumë të kuqve edhe pse morën vetëm një pikë.

Golat në këtë sfidë u shënuan nga Reginaldo për Kukësin dhe Hasani me penallti për Partizanin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *