Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në aksin Lushnjë-Fier, plagosen dy persona


Gjatë ditës së sotme, në autostradën Lushnje-Fier, shtetasi I.B, 45 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i automjetit dhe pasagjeri H.G, 37 vjeç.

Shtetasi I.B ndodhet në Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve ndërsa shtetasi H.G  ndërroi jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.