Vendosni fjalën kyçe....

Berisha nuk është më deputet, firmos deklaratën (Foto)


Ish-kreyministri Sali Berisha nuk është më deputet i kuvendit të Shqipërsië. Ai ka firmosur deklaratën ku heq dorë nga mandati.

Më herët firmosën dokumentin edhe Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi së bashku me deputetët e tjerë.