Vendosni fjalën kyçe....

Çifti i famshëm që është kurorëzuar në heshtje


Ata janë martuar në heshtje dhe madje kanë bërë edhe një ceremoni. Fjalën e kemi për  Katie Holmes dhe Jamie Foxx  wë janë kurorëzuar  në fshehtësi të plotë. Ceremonia e martesës thuhet se u zhvillua në Paris, sepse aty nisi romanca mes tyre dhe u shkëmbye puthja e parë.

“Ata kanë dy kujtime të bukura që i lidhin ata në këtë qytet dhe menduan se ishte vendi i duhur për t’u martuar. Katie dhe Jamie patën një martesë magjike”, tha burimi për ‘OK’.

Sipas të njejtit burim, çifti është lidhur prej një kohe shumë të gjatë, edhe pse Holmes pas shkurorëzimit nga Tom Cruise nënshkroi një kontratë me të, se nuk do të niste një marrëdhënie të re dashurie në 5 vitet e ardhshme.