Vendosni fjalën kyçe....

“Një vrasje tjetër shtetërore, hyri në komisariat i lidhur dhe doli i vdekur” (DENONCIMI)


Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim që i ka ardhur nga qytetari dixhital.

Berisha ka publikuar mesazhin e dërguar nga një qytetar i quajtur Arben Mema, i cili shprehet se Medi Gjuni 49 vjeç u arrestua në datën 31 për dhunë në familje, dhe me datë 2 doli i vdekur nga komisariati.

DENONCIMI:

Nje vrasje tjeter shteterore! Hyn ne narkokomisariatin e Kukesit i lidhur dhe del qe andej i vdekur! sb

“Miredita Doktorr Berisha
Jam Arben Mema Nga kukuesi Dua te tregoj nje ngjarje qe ka ndodh me dat 02.01.2019 Ku u arrestua per dhune ne familje nje person Me 31 dhjetor mbas ores 22:00 Me dat 2 ka dal i vdekur nga komisariati I Kuksit Mbas ekspertizezs doli qe ishte vetvarje dhe per kete ngjarje nuk esht shqetesuar asnje njeri dhe kjo si ngjarje eshte mbyllur
Te afermit e ati personi kane frike ta ndjekin kete ngjarje prej policise
Emri i keti personi eshte:
Medi Gjuni 49vjeç Nga fshati Kalimash banues ne Kukes
Me Rrespekte Arben Mema.”