Vendosni fjalën kyçe....

Interi mposht Napolin në limitet e kohës


Interi ka arritur tw marrw një fitore  mbrëmjen e sotme përballë Napolit. Goli i vetëm i takimit ka ardhur në minutën e 91 të takimit nga Lautaro Martinez.

Napoli e mbylli takimin me 9 lojtarë, pas daljes së kuq të Kulibali, që duartrokiti me ironi gjyqtarin dhe Insinjes në fundin e takimit.

Me këtë fitore zikaltërit ndodhen në kuotën e 36-të pikëve, ndërsa Napoli me 41 në vendin e dytë i cili nuk përfiton dot nga ndalesa e Juventusit.