Vendosni fjalën kyçe....

Banorët e Astirit dalin përsëri në protestë, bashkë me ta edhe Basha (Video)


Banorët e Astirit janë mbledhur sërish ditën e sotme për të protestuar në Unazën e Re, kundër prishjes së shtëpive të tyre pa u dëmshpërblyer.

Kjo është dita e 22-të që banorët e Astirit dalin në protestë. Ndërkohë që kësaj proteste i është bashkuar edhe kreu i opozitës Lulzim Basha si dhe deputetët e PD-së dhe LSI-së.