Vendosni fjalën kyçe....

” Supermafiozët të cilët i ka xhan Alket Hyseni, postet që iu ka dhënë”


Pasi deputeti i PS-së Alket Hyseni e quajti “plak autik”, ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish ndaj deputetit. 
Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital i cili shprehet se Hyseni shoqërohet me trafikantë droge.  Berisha shkruan se Alket Hyseni është “supërmafioz dhe narkodeputet, që i ka xhan trafikantët.

Supermafiozi, narkodeputeti Alket Hyseni i ka xhan trafikantet! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr. Mos rastesisht Alket Hyseni ne Delvin shoqerohej nga Agron Kohila, 1-djali agronit inspector i tatimeve ne Tiranë, Ari Kohila. 2- nipi I Agronit inspektor ne tatime fier, Niku Kohila. 3- nipi tjeter i Agron Kohiles, Gjergji Kohila, ish officer I policis ne qytetin e Vlores dhe aktualisht eshtë ne kerkim nga policia dhe ShCBA per trafikim narkotikesh. 4- Emiliano Kohila, nip i agronit bente ligjin ne portin e Sarandes, punonte me makinë pa lishencë taxi ishte dhe punonjes ne port e therisnin Emiliano Zapata.  Keto janë postet qe jep supermafjoz Alketi per narkotrafikantet. Agroni ka qen funksionar i lartë i PS Delvinë kryetar dhe nenprefekt.