Vendosni fjalën kyçe....

Balla: Me lekët që do fitoj nga gjyqi me Bashën do rindërtoj një kopësht në Librazhd


Pasi kryetari i PD-së Lulzim Basha u thirr sot në Prokurorinë e Tiranës, pas padisë së kryetarit të grupi të të PS-së për çështjen ‘Xhisiela’, ka reaguar vetë Taulant Balla. 

Balla ironizon Bashën teksa  e pyet atë nëse i çoi ndonjë provë të re gjykatës kundër tij. Më tej ai thekson se me lekët që do paguajë  Basha për shpifjen, Balla do të  rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd. 

“Lulzim, se sa i vendosur je ti e dinë të gjithë, po ndonjë provë për akuzat ndaj meje i’a dhe Prokurorisë? Se në fund nuk është një kazan që ndahet e vërteta, po më pas edhe në gjykatë për dëm moral dhe aty do të ta mas kokën mirë, se me lekët që do paguash si shpifes do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd o pinok”, shprehet Balla.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *