Vendosni fjalën kyçe....

sport

Barcelona fiton derbin e Katalunjës

Barcelona ka fituar kundër Espanjolit në derbin e Katalunjës me rezultatin e pastër 2-0 dhe ka hedhur një hap tjetër drejt titullit kampion. Pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola. Në pjesën e dytë timonin në dorë e ka marrë Mesi, i cili me një goditje dënimi, që…

Kukësi dhe Partizani ndahen në paqe

Ka përfunduar në barazim 1-1 sfida kryesore e në Superligë mes Kukësit dhe partizanit e zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër. Kukësi kërkonte të merrte një fitore me qëllim që të afrohej më tepër me Partizanin kryesues. Ndërsa duket se ky rezultat i leverdis më shumë të kuqve edhe…