Vendosni fjalën kyçe....

sport

Teuta barazon në fund Kukësin

  Është mbyllur në barazim takimi për Kupën e Shqipërisë mes Teutës dhe Kukësit e luajtur në Niko Dovana në Durrës. Ishte skuadra verilindore e cila kaloi e para në avantazh me Reginaldon i cili dyfishoi edhe rezultatin në pjesën e dytë. Kur u pa se gjithçka do përfundonte me…