Vendosni fjalën kyçe....

Tjetër tentativë vetëvrasje në Korçë, 62-vjeçarja konsumon fostoksinë


Një tjetër tentativë vetëvrasjeje është regjistruar në Korçë. Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë në fshatin Kuç të Zi.

Sipas policisë, një grua rreth 62 vjeçe ka konsumuar fostoksinë në banesën e saj. Familjarët e gjetën në gjendje të rëndë dhe menjëherë njoftuan shërbimet emergjente.

Gruaja është dërguar në spital, ndërsa policia po heton për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.