Vendosni fjalën kyçe....

GJKKO i caktoi masën e sigurisë, Dako transportohet në burgun e Durrësit, ku ndodhen Lefter Koka dhe Alqi Bllako


Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vagjush Dako i akuzuar për shpërdorim detyre, është dërguar në paraburgim në Durrës.

Po në këtë paraburgim ndodhen edhe ish ministri i Mjedisit Lefter Koka ish deputeti Alqi Bllako dhe Arben Dervishi të cilët mbahet të arrestuar për aferën e inceneratorëve.