Vendosni fjalën kyçe....

Video/ Ekrani bie mbi maturantet në Tiranë, pësojnë thyerje të gjymtyrëve


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë private në kryeqytet, në momentin kur po diplomoheshin maturantët.

Led-Wall i vendosur pas nxënësve ekselente është shkëputur dhe ka rënë mbi vajzat.

Siç shihet edhe nga pamjet e ‘JOQ’, rënia ka qenë e fortë dhe vajzat janë shembur në tokë.

Vajzat janë dërguar në spitalin e Traumës, teksa raportohet se kanë thyerje të gjymtyrëve dhe lëndime të tjera në trup.

Në lidhje me këtë ngjarje nuk ka një raportim nga policia.