Vendosni fjalën kyçe....

Kamioni përplaset në Qafë Thanë, nafta i derdhet në rrugë dhe bllokon qarkullimin


Një aksident ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në aksin Përrenjas-Qafë Thanë ku një kamion që transportonte është përmbysur anës rrugës.

Kamionit iu ça sarbatori nga përplasja dhe për pasojë u derdhë disa qindra litra naftë në rrugë.

Nafta në rrugë bllokoi qarkullimin e automjeteve deri në pastrimin e plotë të saj.

Nga aksidenti nuk ka mbetur asnjë person i lënduar.