Vendosni fjalën kyçe....

Tërmet me magnitudë 4 në Elbasan, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë


Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Tiranë dhe në qytetin e Elbasanit.

 Sipas të dhënave nga IGJEUM, tërmeti ishte me magnitudë 4 dhe epiqendra e tij ka qenë në Shalës të Elbasanit me thellësi 15 km, ndërsa nuk raportohen dëme.