Vendosni fjalën kyçe....

Pas ditëve përvëluese, banorët e Tiranës zihen në befasi nga shiu i rrëmbyeshëm / FOTOT


Mesditën e kësaj të premteje reshje të dendura shiu kanë përfshirë Tiranën, pas një kohe të gjatë me temperaturat e larta dhe thatësira.

Në fotot e mëposhtme të publikuara nga LSA, shihen banorët e kryeqytetit të zënë të papërgatur dhe vrapojnë për të gjetur strehë.

Vetëm disa kanë çadra në duar.