Vendosni fjalën kyçe....

Berisha nxjerr foton: Kush e ka radhën pas Tahirit dhe Ahmetajt


Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqen kryeministri Edi Rama, ish-ministri Saimir Tahiri dhe ish- zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj.

Këtë foto ai e modifikon duke larguar të parin Tahirin, i cili kujtojmë që ndodhet në qeli. Më pas largon Ahmetajn, i cili jo më larg se javën që lamë pas u shkarkua nga detyra. E në fund ngelet Rama vetëm.

“Pas nesh e ke ti radhën”– shkruan Berisha krahas imazheve.