Vendosni fjalën kyçe....

Meta në kafe me ish-ambasadorin Agim Nesho dhe Tedi Blushin: Kujtuam 2 Marsin


Ish-Presidenti Ilir Meta e ka nisur këtë të dielë, të parën ditë larg Presidencës me një kafe me ish-ambasadorin Agim Nesho si dhe zëdhënësin e tij, Tedi Blushi.

Meta shkruan se gjatë këtij takimi, kanë kujtuar protestën e 2 marsit të thirrur prej tij.

Ai shton se ka ardhur koha për veprim.

“I lumtur ta nisja këtë ditë të re me Ambasadorin, Agim Nesho. Kujtuam 2 Marsin dhe ramë dakord se është Koha për Veprim. Një ditë e re, një rruge e re.”- shkruan Meta.