Vendosni fjalën kyçe....

“Po tani ç’të bëj?” – Joe Biden duket konfuz pas zbritjes nga avioni në Izrael (VIDEO)


Presidenti i SHBA-ve Joe Biden ndodhet në një vizitë zyrtare në Lindjen e Mesme. Në momentin kur ai mbërriti në Izrael të mërkurën, u duk shumë konfuz pas zbritjes nga avioni.

Në një moment Biden i pyeti ndihmësit “Po tani çtë bëj?” dhe i orientuar u zhvendos drejt grupit për një foto.

Ky moment u bë viral në rrjet, me komentuesit që ngrejnë dyshime mbi shëndetin mendor të presidentit amerikan.

Një komentuese shkroi: “A nuk duhet t’ia kishin thënë se çfarë të bënte para se të zbriste nga avioni?”

Ndërsa një tjetër shtoi: “Bota po qesh me ne”.

Joe Biden do të kalojë dy ditë në Jerusalem për bisedime me udhëheqësit izraelitë përpara se të takohet dhe me presidentin palestinez Mahmoud Abbas të premten në Bregun Perëndimor të pushtuar.