Vendosni fjalën kyçe....

Dy persona humbin jetën në plazhet e Borshit e Kavajës


Dy persona kanë humbur jetën në plazhet shqiptare

Raportohet se bëhet fjalë për dy 66-vjeçarë, njëri humbi jetën në Borsh dhe tjetri në Kavajë.

Rreth orës 17:33, 66-vjeçari S. M., dyshohet se ka pësuar arrest kardiak ndërsa notonte në plazhin e Borshit.  Kurse, rreth orës 17:40, V. N., 66 vjeç,  është mbytur ndërsa notonte në plazhin e Kavajës.