Vendosni fjalën kyçe....

Vrasja brenda komisariatit, dëshmia e efektivit: Çaush Saliasi nuk punonte, pinte e më shante gjithë kohës


Efektivi i policisë, Ludian Zaimi, që qëlloi për vdekje kolegun brenda Komisariatit 3 në Tiranë merrte mjekime për depresionin.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e djeshme ku efektivi i patrullës së përgjithshme qëlloi ndaj Çaush Saliasit i cili ndërroi jetë edhe pse u dërgua me shpejtësi në spital.

Sipas autorit të ngjarjes, viktima nuk punonte, pinte dhe e shante gjatë gjithë kohës, shkruan Shqiptarja.

Tre nga plumbat e qitur nga arma e Zaimit e kanë në trup efektivin që ndërroi jetë duke i shkaktuar vdekjen.