Vendosni fjalën kyçe....

Liverpool një hap larg finales së Ligës së Kampionëve, mund Villarealin


Liverpool ka mundur Villareal në sfidën e gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve.

“Të kuqtë” fituan 2-0 ndaj “nëndetëseve të verdha”

Goli i parë për Liverpool erdhi nga një lojtar i kundërshtarëve i cili dërgoi topin nisur nga krahët, në rrjetën e vet.

Ndërsa Sadio Mane dyfishoi shfirat vetëm dy minuta pas golit të parë duke i dhënë fitoren Liverpool dhe e dërguar atë një hap larg nga finalja e Ligës së Kampionëve.