Vendosni fjalën kyçe....

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese, reagon Blushi: Kjo çështje as nuk duhej të kishte filluar


Tedi Blushi, Zëdhënësi i Presidentit, ka reaguar pas publikimit të vendimit të Gjykatës Kushtetuese për mos shkarkimin e Ilir Meta.

Blushi thotë se vendimi ishte zero surprizë për Presidencën dhe se çështja as nuk duhej të kishte filluar.

ZERO SURPRIZË për Presidencën!

Kjo çështje as nuk duhej të kishte filluar!”-shkruan Blushi.