Vendosni fjalën kyçe....

Vllaznia fiton ndaj Kastriotit


Vllaznia ka arritur të marrë një fitore minimale ndaj Kastriotit të vendit të fundit.

Pjesa e parë përfundoi në barazim 0-0.

Në fraksionin e dytë trajnerët rifreskuan lojtarët duke bërë ndërrime.

Goli për Vllazninë do vinte nga këmbët e Liridon Latifit në minutën e 76’.

Vllaznia vijon të mbetet në vendin e 4 me një pikë më larg se Kukësi dhe Laçi.

Ndërsa Kastrioti qëndron në vendin e fundit të tabelës.