Vendosni fjalën kyçe....

Basha: Do ketë një të ardhme më të mirë për PD-në


Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një postim në rrjetet sociale ka shkuar se e mendon se e ardhmja e PD-së do jetë më e mirë.

Basha nëpërmjet postimit të tij thekson se e ardhmja e mirë për PD-në do jetë së bashku me të.

Do të ketë një të ardhme më të mirë për PD-në dhe për Shqipërinë.

Do ta sjellim sëbashku!”-shkruan Basha.