Vendosni fjalën kyçe....

Ndahet nga jeta në moshën 53-vjeçare presidenti i klubit të futbollit të Elbasanit, Arben Laze


Është ndarë nga jeta presidenti i klubit të futbollit të Elbasanit, Arben Laze.

Nën drejtimin e tij, ekipi u shpall kampion i vendit në sezonin 2005/2006 si dhe nënkampion një sezon më herët.

Mësohet se Laze vuante nga një sëmundje e rëndë dhe prej disa kohësh ishte i shtruar në QSUT.