Vendosni fjalën kyçe....

Basha në Këshillin Kombëtar: Nga nesër të gjithë në terren


Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar ka udhëzuar të tijët që “nga dita e nesërme” të dalin në terren me demokratët.

“Nga nesër secili duhet te jete prezent ne terren me demokratet duke filluar nga unë”- u shpreh ai.

Në mbledhje u zëvendësuan edhe sekretarët edhe të cilët kaluan me Berishën dhe kryetari i Këshillit Kombëtar.