Vendosni fjalën kyçe....

PD: Nuk kemi përjashtuar asnjë, avazi i lajmeve të rreme vazhdon


Partia Demokratike ka reaguar pas lajmeve se po shkarkohen sekretarët e degëve që mbështetën Sali Berishën.

Në reagimin e saj PD-ja i quan lajme të rreme. I vetmi që me gjuhën po vepron kundër demokratëve është Berisha.

Fatkeqësisht, nga Syri vazhdon avazi i dëshpëruar i lajmeve të rreme. I vetmi që me gjuhën dhe aktet e tij po vepron kundër demokratëve është Sali Berisha. Kuvendi Kombëtar i 18dhjetorit është kuvendi i bashkimit, ku demokratët zgjedhin të ardhmen!”-shkruan PD.