Vendosni fjalën kyçe....

Nesër mblidhet Këshilli Kombëtar, propozohet shkarkimi i 11 kryetarëve të degëve


Në mbledhjen e Kryesisë së PD-së ditën e sotme u vendos edhe mbledhja e Këshillit Kombëtar ditën e diel më 12 dhjetor.

Në Këshill do vendoset për shkarkimin e 11 kryetarëve të Degëve të PD-së të cilit janë mbështetës të Sali Berishës.

Mbledhjen e Kryesisë ditën e sotme përveç mbështetësve që kanë dalë hapur pro Berishës e bojkotuan edhe Tomorr Alizoti dhe Gert Bogdani.