Vendosni fjalën kyçe....

Vdes 76-vjeçari në Lezhë, dyshohet për vetëvrasje


Një 76-vjeçar ka gjetur vdekjen në Lezhë.

Dyshohet se viktima me iniciale V.N. banues në fshatin Baqel të Lezhës është vetëqëlluar.

Sipas policisë, dyshohet se ai e ka kryer veprimin në kushtet e depresionit.

Njoftimi

“Rreth orës 18:30, në fshatin Baqel, Njësia Administrative Dajç, Lezhë,  në banesën e tij, dyshohet se në kushte depresioni është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi V.N.,76 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.”