Vendosni fjalën kyçe....

Ishte duke u larë në det, humb jetën pushuesi në Durrës


Një 76-vjeçar me banim në Durrës është mbytur gjatë kohës që po lahej në det.

Më datë 17.08.2021, në orën 16:30, në Sektor Rinia, është mbytur duke u larë në det shtetasi Sh. Xh., 76 vjeç, banues në Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia.