Vendosni fjalën kyçe....

Shitet për 108 mijë dollarë fanela që veshi Zidane në finalen e Botërorit 1998


Një nga fanelat e veshura nga Zinedin Zidane në finalen e Botërori 1998 është shitur në ankand në Los Anxhelos për më shumë se 100 mijë dollarë.

Fanela e markës ‘Adidas’ dhe me logon e FIFA-s është veshur nga francezi në finalen e fituar ndaj Brazilit 3-0.

Bluza u shit nga kompania e ankandeve ‘Julien’s Auctions’ për 108 mijë dollarë.