Vendosni fjalën kyçe....

U ekzekutua me dy plumba pranë Piramidës, zbulohet fotoja e biznemenit Behar Sofia


Është zbuluar fotografia e biznemenit Behar Sofia, i cili u ekzekutua me dy plumba nga një armë me silenciator pranë Piramidës në Tiranë.

Ai u qëllua teksa ecte në këmbë dhe pavarësisht se u dërgua në spital nuk arriti të mbijetojë.

Sofia kishte jetuar disa vite në Turqi, ndërsa ishte dënuar në vendin fqinj.

Ai njihej për lidhjet e tij me bosin e drogës në Turqi, Abdulselam Turgut, ndërsa nga viti 1993 deri në vitet 2012-2015 njihej si bosi i heroinës turke në Shqipëri.

ra