Vendosni fjalën kyçe....

“Me pak fjalë”-Kryedemokrati Basha uron Vitin e Ri


Kryedemokrati, Lulzim Basha, ka uruar me një foto familjare të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri.

Basha ka zgjedhur të mos përdorë një video-mesazh apo një shkrim të gjatë për të uruar për ndërrimin e viteve por vetëm disa fjalë.

Kreu i PD-së i është drejtuar familjeve shqiptare me një urim për shëndet të plotë dhe mbarësi.

“Ju urojmë nga zemra gjithë familjeve shqiptare një Vit të Ri plot shëndet, mbarësi dhe mirësi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *